خانه اخبار

اخبار شرکت نیاز به بسته بندی، حمل و نقل و ذخیره سازی ضد آب

گواهی
چین Cangzhou Jiansheng Building Waterproof Material Co.,Ltd گواهینامه ها
چین Cangzhou Jiansheng Building Waterproof Material Co.,Ltd گواهینامه ها
نظرات مشتریان
شما محصول با کیفیت و خدمات برتر به ما ارائه می دهید. ما شاهد پیشرفت و توسعه شرکت شما بودیم ، هر بار که ما هر گونه درخواستی مجدد داشته باشیم ، شما تمام تلاش خود را می کنید تا رضایت ما را بگیرد. ممنون از همکاری شما

—— اندرو

چت IM آنلاین در حال حاضر
شرکت اخبار
نیاز به بسته بندی، حمل و نقل و ذخیره سازی ضد آب

محصولات غشایی ضد آب باید از کیسه های پلاستیکی، کیسه های بافته شده یا جعبه های مقوایی پوشیده شده استفاده کنند، بسته بندی باید دارای علائم زیر باشد: نام سازنده، علامت تجاری، نام محصول، برچسب، تنوع، تاریخ ساخت و نوبت های تولید، شماره استاندارد، علامت درجه کیفیت، نگهداری و حمل آگهی شماره پروانه تولید.

ذخیره سازی و نگهداری مواد ضد آب باید با شرایط زیر مطابقت داشته باشد:

1 به دلیل انواع مواد مارپیچ، خواص بسیار متفاوت است، اما ظاهر یکسان، تشخیص آن دشوار است

تشخیص، بنابراین از سیم پیچ نباید به طور جداگانه به انواع، مشخصات، درجه یا درجه انباشته شود.

به منظور جلوگیری از استفاده از حوادث با کیفیت ناشی از استفاده نادرست، با هم مخلوط شوند.

سیم پیچ 2 دارای جذب آب خاصی است، اما سطح ساخت و ساز خشک است، یا ممکن است ساخت و ساز پس از درام و پدیده چسبندگی ضعیف رخ دهد، باید از باران و رطوبت جلوگیری شود.

3 نوع سیم پیچ آتش اولیه بودند، بنابراین، نه در نزدیکی آتش، به منظور جلوگیری از خراب شدن و ایجاد آتش، به ویژه مواد سیم پیچ ضد آب آسفالت باید در محیط بیش از 45 ℃ ذخیره شوند، یا مستعد پدیده ویسکوزیته حجمی، تحت تأثیر قرار گیرند. کیفیت از.علاوه بر این، توخالی سیم پیچ، اکستروژن جانبی، ممکن است فشرده شود، کتاب باز آسان نیست برای نشان دادن کاشی چسبانده شده به سقف، باعث می شود خمیر واقعی نیست، بر کیفیت پروژه تاثیر می گذارد.با توجه به دلایل فوق، مواد کویل دار باید در یک اتاق تهویه خنک نگهداری شود، از باران و آفتاب و رطوبت جلوگیری شود، آتش ممنوع باشد، دمای محیط ذخیره سازی آسفالت مواد کلاف ضد آب نباید بالاتر از 45 ℃ باشد، سیم پیچ باید به صورت عمودی روی هم چیده شود. ارتفاع آن نباید از دو لایه تجاوز کند و ممکن است فشار شیبدار یا افقی نداشته باشد، مسافت کوتاه حمل و نقل صاف و بیش از چهار لایه نباشد.عملیات باز مسافت طولانی، باید با برزنت مهر شود.

4 پلیمر اصلاح شده مواد ضد آب آسفالت، مواد عایق رطوبتی پلیمری مصنوعی مواد پلیمری هستند، آسان تر است که محیط شیمیایی خاص و حلال حلال یا خوردگی باشد، سیم پیچ در حمل و نقل و ذخیره سازی باید از تماس با مواد شیمیایی و حلال های آلی و سایر مواد مضر جلوگیری شود.

میخانه زمان : 2022-04-12 15:05:12 >> لیست اخبار
اطلاعات تماس
Cangzhou Jiansheng Building Waterproof Material Co.,Ltd

تماس با شخص: Miss. Angela

تلفن: 008615511775265

فکس: 86-317-8661899

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)